MHP-25ATA52-26R1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MHP-25ATA52-26R1
JLCPCB Part #
C19449893
Package
Plugin,D1.8xL6.2mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 26.1Ω Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS