RSF5SSJR-73-3R6
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-3R6
JLCPCB Part #
C1768109
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS