KNP300JR-52-0R11
MFR.Part #
KNP300JR-52-0R11
JLCPCB Part #
C1779328
Description
-40℃~+200℃ 110mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS