RSF5SSJR-73-3R3
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-3R3
JLCPCB Part #
C1768304
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS