RT0603DRD072K49L
MFR.Part #
RT0603DRD072K49L
JLCPCB Part #
C136940
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS