FMP-50FTF52-1K87
MFR.Part #
FMP-50FTF52-1K87
JLCPCB Part #
C3443608
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS