AT0805BRD07576KL
MFR.Part #
AT0805BRD07576KL
JLCPCB Part #
C856979
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS