RSF50SJT-PN91R
MFR.Part #
RSF50SJT-PN91R
JLCPCB Part #
C1378086
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS