AF0201FR-0721KL
MFR.Part #
AF0201FR-0721KL
JLCPCB Part #
C6123632
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS