MFR50SFRE52-39K
MFR.Part #
MFR50SFRE52-39K
JLCPCB Part #
C3390624
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS