RSF50SJT-PN20K
MFR.Part #
RSF50SJT-PN20K
JLCPCB Part #
C1378129
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS