MFR200FRF52-2K05
MFR.Part #
MFR200FRF52-2K05
JLCPCB Part #
C1763166
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS