RT0201DRE071K2L
MFR.Part #
RT0201DRE071K2L
JLCPCB Part #
C4121232
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS