MF0207FTE52-162R
MFR.Part #
MF0207FTE52-162R
JLCPCB Part #
C1373922
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS