SQM10SJB-2R2
MFR.Part #
SQM10SJB-2R2
JLCPCB Part #
C3517909
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 2.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS