RSF50SJR-PN27R
MFR.Part #
RSF50SJR-PN27R
JLCPCB Part #
C1753877
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS