RT0805WRB07604RL
MFR.Part #
RT0805WRB07604RL
JLCPCB Part #
C3961090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS