RT0805CRD0718R7L
MFR.Part #
RT0805CRD0718R7L
JLCPCB Part #
C3912519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS