RSF500JB-91-15K
MFR.Part #
RSF500JB-91-15K
JLCPCB Part #
C3531198
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS