RE1206FRE0715K8L
MFR.Part #
RE1206FRE0715K8L
JLCPCB Part #
C4001730
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS