RSF3WSJT-73-620K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-620K
JLCPCB Part #
C1392264
Description
-55℃~+155℃ 3W 620kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS