RSF3WSJT-73-220K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-220K
JLCPCB Part #
C1392363
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS