RSF3WSJR-73-3K6
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-3K6
JLCPCB Part #
C1761744
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS