AA0805FR-07324KL
MFR.Part #
AA0805FR-07324KL
JLCPCB Part #
C4269374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS