RT0805BRA075K1L
MFR.Part #
RT0805BRA075K1L
JLCPCB Part #
C5738743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS