RSF3WSJR-73-120R
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-120R
JLCPCB Part #
C1767064
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS