AA0805FR-0773R2L
MFR.Part #
AA0805FR-0773R2L
JLCPCB Part #
C4125319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS