RSF3WMJR-73-6R8
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-6R8
JLCPCB Part #
C1769743
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS