RSF3WMJR-73-1R8
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-1R8
JLCPCB Part #
C1769402
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS