HHV-50FT-52-68K1
MFR.Part #
HHV-50FT-52-68K1
JLCPCB Part #
C1391425
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS