RSF3WMJR-73-470R
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-470R
JLCPCB Part #
C1767189
Description
-55℃~+155℃ 3W 470Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS