RSF3WMJR-73-470K
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-470K
JLCPCB Part #
C1767184
Description
-55℃~+155℃ 3W 470kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS