RSF3WMJR-73-360R
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-360R
JLCPCB Part #
C1767152
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS