AC0603JR-0722RL
MFR.Part #
AC0603JR-0722RL
JLCPCB Part #
C144615
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS