MFN-25FRF52-2K7
MFR.Part #
MFN-25FRF52-2K7
JLCPCB Part #
C19539622
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS