RSF300JT-91-330R
MFR.Part #
RSF300JT-91-330R
JLCPCB Part #
C1397011
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS