MFR-12FRF52-13K7
MFR.Part #
MFR-12FRF52-13K7
JLCPCB Part #
C1743274
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS