RSF300JB-91-10K
MFR.Part #
RSF300JB-91-10K
JLCPCB Part #
C3501530
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS