RSF300JB-91-560R
MFR.Part #
RSF300JB-91-560R
JLCPCB Part #
C3430193
Description
-55℃~+155℃ 3W 560Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS