RC0201FR-07249KL
MFR.Part #
RC0201FR-07249KL
JLCPCB Part #
C273273
Description
-55℃~+125℃ 249kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS