RSF300JB-91-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF300JB-91-100R
JLCPCB Part #
C1397500
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS