RT2010DKE07499KL
MFR.Part #
RT2010DKE07499KL
JLCPCB Part #
C3938334
Description
-55℃~+125℃ 499kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS