FKN-50JR-52-5R1
MFR.Part #
FKN-50JR-52-5R1
JLCPCB Part #
C1756452
Description
-40℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS