RSF2WSJT-73-8K2
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-8K2
JLCPCB Part #
C1385828
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS