SR0805FR-47220KL
MFR.Part #
SR0805FR-47220KL
JLCPCB Part #
C7368874
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS