MFR25SFRF52-2R74
MFR.Part #
MFR25SFRF52-2R74
JLCPCB Part #
C1753261
Description
-55℃~+155℃ 2.74Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS