MFR100FRE52-1M02
MFR.Part #
MFR100FRE52-1M02
JLCPCB Part #
C3448603
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS