FMP200JB-52-39K
MFR.Part #
FMP200JB-52-39K
JLCPCB Part #
C1378536
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS