RSF2WSJR-73-200K
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-200K
JLCPCB Part #
C3508116
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS