FMP100FTE52-2K21
MFR.Part #
FMP100FTE52-2K21
JLCPCB Part #
C1380094
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS